2. juuni 2008

Pärast "Inetut Pardipoega"

See kuu on vist pöörane olnud. Kui pöörane, sellest saab eeldatavasti alles mõne aja pärast aru.
30. mail oli Svetlana ja Tõnu Veileri lavastatud "Inetu Pardipoja" koolidele reserveeritud esietendus ning 31. mail teine, linnarahvale mõeldud esietendus. Esimesel päeval kehastas Tija Isuäratava Sajajalgse pead (pildil, tavapardid tahavad just Sajajalgset nahka panna) ja Marjana Inetut Pardipoega, teisel päeval oli vastupidi.

Tõnu ja Sveta jäid Tijaga rahule, olid pärast esietendust rõõmsad. Kõigil läks hästi, vaatamas käinud kinnitavad, et etendus oli päriselt hea.
Järgmisel korral on lasteballett "Inetu Pardipoeg" mängukavas jõulueeli. Ja kui keegi tantsukooli Noor Ballett selle etendusega endale külla peaks kutsuma, siis varemgi.
Kõigest muust kirjutan järgmisel korral. Alljärgnevalt veel natuke pilte. Kõik selle postituse pildid on teinud fotograaf Arvi Kriis.
Mu põrsakesed on nii armsad! - Marita Weinrank.
Admiral Kalkun (Helve Vahesalu) ja Susserdaja Hiireke (Inessa Glazõrina).Elutark Kass (Veronika Panova) õpetab Inetut Pardipoega (Marjana Fazullina) hiiri püüdma.
Pardist sai Luik - Paula Veiler.Veel kord Paula.

Vaata ka http://www.maaleht.ee/2008/06/02/kultuur/402-pardist-sai-jallegi-luik ja http://www.maaleht.ee/2008/05/22/kultuur/201-kus-sirguvad-balletitantsijad

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Sa oled SUPER.
Tule homme kooli, meil ka juba olemas väga ilus video ja palju armsaid fotosid etendusest!